Web Tasarım

Günümüzde birçok iş internet üzerinden sağlanmaktadır. Firmalar, verdikleri hizmetleri, sahip oldukları ürünleri internet üzerinden de müşterilerine sunmayı amaçlamaktadırlar. Bunu sağlayabilmek için altyapısı sağlam bir web sitesi gerekmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte firmaların kurumsal kimliklerinin internet ortamına aktarılması ile web siteleri firmalar için global çevrede potansiyel müşterilere ulaşmanın en önemli adımı olmuştur. Ayrıca mobil kullanıcıların oldukça arttığı günümüz şartlarında mobil uyumlu web siteleri de büyük öneme sahiptir.

Bunun yanı sıra firmaların sahip oldukları web sitelerinin ayrıca arama motorları tarafından bulunabilmeleri için sitenin altyapısında SEO (search engine optimization) desteği bulunmalıdır.

Görsel zenginliği yüksek olan ancak göz yormayan tasarıma sahip, günün her saati kesintisiz olarak erişilebilen, teknolojik altyapısı güçlü, geliştirilmeye açık web sitesinin ortaya çıkarılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Bay-i Bilişim olarak deneyimli kadromuz ile kurumsal web sitesi tasarımı ve SEO desteği ile kurumsal kimliğinizi web ortamına taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Fiyatlar belirtilen düzeyden başlar, taleplere göre değişiklik gösterir.