Messenger Advisor

Messenger için Botlar, şirketiniz veya fikriniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun ya da çözmeye çalıştığınız sorun ne olursa olsun, insanlara mobil cihazlarla erişmeye çalışan herkes içindir. Hava durumu güncellemelerini paylaşmak, bir otelde rezervasyonları onaylamak veya son satın alımlardan gelen makbuzları göndermek için uygulamalar veya deneyimler geliştiriyorsanız, botlar, İnsanlarla etkileşim biçiminizde daha kişisel, daha proaktif ve daha aerodinamik hale getirmenizi sağlar

Bugün başlayarak, tüm geliştiriciler ve işletmeler Messenger için botlar kurabilecek ve incelemeleri için sunabilecek. Gönderilen herkesi Messenger'daki herkes için en iyi deneyimleri sağlamak için yavaş yavaş kabul eder ve onaylarız. İnsanları öncelikle mümkün olan en iyi etkileşimleri sunmak için yeni yönergeler, politikalar ve kontrollerle yerleştiriyoruz.

Messenger Advisor şu an için sadece Wordpress altyapılar için geliştirilmiştir. Otomatik olarak WooCommerce ile entegre çalışabilen altyapısı sayesinde Facebook Messenger'ın sunduğu bir çok yeniliği de içinde barındırmaktadır.

Neler Yapabilirsiniz?

  1. Karşılama Mesajı oluşturarak müşterilerinizle daha iyi etkileşime geçebilirsiniz. Max:160 karakter
  2. Özelleştirilmiş Menü ile müşterilerinizi hızlı ulaşmasını istediğiniz şeylere yönlendirebilirsiniz.
  3. Sınırsız Ürün Gösterme. Facebook sadece 9 adet  gösterebilmektedir. Sayfalama sistemi ile bot bütün kategoridei ürünleri 9 ar adet olarak gösterir.
  4. Sınırsız Makale Gösterme
  5. Ses Dosyası Gönderme
  6. Video Dosyası Gönderme
  7. Eklenti Dosya Gönderme
  8. Daha fazla bilgi için www.messengeradvisor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.