Destek

1Geri ödeme garantisi veriyor musunuz?

Sunucularımızdan kaynaklanacak sorunları en geç 48 saat içinde çözememiz durumunda 365 gün boyunca ücret iade garantisi altındasınız.

Sunucu ve yedekleme yapılandırmamız en kötü senaryolara karşı 48 saat süreyi aşmayacak şekilde planlanmıştır.

Yazılımlarımız ömür boyu garanti altındadır. Eksiksiz teslim edilir. Çalışmayan yerler düzeltilmeden teslim edilmez ve ücret alınmaz.

2Nasıl destek alırım

Satış öncesi ve sonrası teknik destek taleplerinizi sitemiz üzerinden yada destek [at] bay-i.com adresine göndererek 7/24 talepte bulunabilirsiniz. İletişim sayfamızdan irtibat numarlarımıza ulaşabilirsiniz.

Müşteri panelinizden oluşturacağınız destek bildirimleri sayesinde operatörlerle olan yazışmalarınız takip edilerek hizmet kalitesi ölçeklendirilebilmektedir. Problemleriniz doğru teknisyenlere aktarılabilmekte ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretilebilmektedir.

3Sunucularınız nerede barınmakta?

Sunucularımız DGN Telekom altyapısında Bursa'da ve Radore alyapısında İstanbul'da bulunmaktadır.

1Web Hosting kontrol paneliniz var mı?

Evet, cPanel web hosting kontrol ve yönetim paneli ile kendi başınıza eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

2Başka yerdeki hosting hizmetimi taşımak istiyorum. Destek veriyor musunuz?

Evet, talebiniz doğrultusunda ve gerekli erişim bilgilerini sağladığınızda bir başka sunucudaki web sitenizi eksiksiz ve çalışır bir şekilde, Bay-i üzerindeki hesabınıza taşımaktadır.